Вы здесь

Olaplex базовий захист

від 750 грн.

Все ще не знаєте, як позбутися сухого кінчика, ламкого і слабкого волосся? Тоді варто звернути увагу на послугу Olaplex базовий захист на Теремках, спрямований на захист волосся від впливу температури, фарб та інших хімікатів. Від активного захисту ця лікувальна лінійка відрізняється лише складом та менш активним складом. Тому вдаватися до процедури можна не тільки при сильному пошкодженні волосся, екстремальному фарбуванні, але і для профілактик, підтримання нормального стану локонів. Базовий захист у салоні краси «S&B Beauty Studio» частіше застосовується окремо, без фарб і пудр, що освітлюють.

Основні переваги косметики Olaplex:

⦁   натуральний склад, відсутність силікону та олії;
⦁   можливість комбінувати з різними салонними процедурами, складами та фарбами;
⦁   моментально зміцнення волосся, надання їм шовковистості та м'якості;
⦁   можливість використовувати засіб поза салоном;
⦁   безпека та відсутність побічних ефектів.

Фахівці в салоні краси в Києві підкажуть, який вид захисту потрібен саме Вашому волоссю, вивчивши їхній стан. Якщо ви не плануєте різкого переходу від темного до світлого кольору, мелірування, освітлення або хімічної завивки, то буде достатньо базового захисту Olaplex. Цього вистачить, щоб наситити волосся, не зруйнувати його, зафіксувати відтінок та захистити від термічного впливу.
Ціна даної послуги в салоні – досить демократична, і повторювати її потрібно не часто, оскільки ефект триватиме до трьох місяців. Зате це відмінний спосіб провести профілактику та лікування ламкого волосся, зміцнити його та зробити зачіску ще яскравіше. А для завершення образу, можна звернутися до послуг косметолога і також привести до ідеального, доглянутого стану обличчя.