Вы здесь

Укладання на браш

от 500 грн.

Якщо Вам терміново потрібна зачіска, а часу зовсім обмаль, пропонуємо вам забігти у S&B beauty studio на процедуру під назвою - укладання браш.

Це просте і швидке укладання робиться за допомогою фена і спеціальних круглих щіток. Від якості та матеріалу щетини залежить форма та вид устрою. А в руках майстрів нашого салону укладання виглядатиме так, ніби Ви зібралися прямо на червону доріжку.

Відштовхуючись від типу та структури Вашого волосся, ми підберемо відповідну щітку. Навіть якщо вони тонкі і зовсім негусті, результат напевно Вас порадує. На відміну від укладання праскою, брашинг надасть волоссю природного обсягу, зробить зачіску легкою і невагомою. Довге волосся можна укласти у великі локони. Таким методом можна досягти хорошого прикореневого об'єму без шкоди високотемпературних обробок гофре-плойками. Власницям чубчика так само підійде така техніка. Волосся не постраждає від впливу тонни коштів, для браш укладання їх потрібно зовсім невелика кількість. На фарбованому волоссі брашинг протримається довше.

Не варто вбивати в пошуковик «укладання на браш київ», довіртеся своєму вірному другові – салону S&B beauty studio, адже ми працюємо саме для Вас.