Вы здесь

Фарбування з olaplex

от 1070 до 1530 грн. (оплата тільки за Olaplex)

Якщо Ви любите яскраві образи та експерименти, але так само і дбаєте про здоров'я свого волосся, то в S&B beauty studio На вас вже чекає революційна процедура – фарбування з Olaplex.

OLAPLEX – це поєднання стійкості кольору та комплексного догляду для Вашого волосся. Засіб має міжнародні патенти, вони є гарантом унікальності препаратів та додатковим захистом від підробок. У складі лише один активний інгредієнт та відсутність силіконів, що обтяжують масел, сульфатів та альдегідів. У результаті Ви отримуєте унікальний відтінок, який майстри нашого салону підберуть індивідуально під Вас, а на додаток зміцнення та догляд за Вашим волоссям. Засіб активно працює на всіх стадіях обробки волосся, що дає такий чудовий ефект. Таким способом догляду та фарбування волосся активно користуються тисячі красунь, серед яких зірки світового масштабу, і Ви можете стати однією з них.

Фарбування з olaplex - це інноваційний метод, який вже доступний в салоні S&B beauty studio. Спробувавши цю послугу Вам більше не захочеться повертатися до звичайного фарбування, після якого волосся стає все більш ослабленим, січеним і неживим. Кошти підійдуть для будь-якого типу фарбування, навіть для таких складних технік, як балаяж, омбре або мелірування. З кожним наступним сеансом, Ваше волосся стає тільки міцнішим і живішим, а колір залишається блискучим і тримається довго. При запиті в Інтернеті - "фарбування олаплекс", Ви не знайдете жодного негативного відгуку, а подивившись на фото, точно захочете випробувати технологію на собі. У нас в салоні доступна послуга фарбування олаплекс, ціна якої дорівнює відмінному результату.