Ви є тут

Обгортання

Головне, у процесі схуднення – це правильно харчуватися та вести активний спосіб життя, стверджує суспільство. Ми не заперечуємо цю аксіому, але багато хто, в гонитві за худорлявістю, забуває про тонус шкіри. Для цього ми пропонуємо ефективну та приємну процедуру – обгортання тіла.

Технологія проведення процедури проста. Спочатку тіло обробляється скрабом, це глибоко очистить шкіру і прискорить циркуляцію крові в тканинах. Потім, залежно від виду обгортання, наноситься необхідний склад, який геть-чисто покривають плівкою. Лежати таким чином, слухаючи розслаблюючу музику і при цьому знати, що з кожною хвилиною Ваша шкіра стає все краще - суцільна насолода!

Обертання досить багатофункціональна процедура. Насамперед – вона чудово бореться з целюлітом. На противагу антицелюлітним масажам, антицелюлітне обгортання в салоні S&B beauty studio – це безболісно, ​​ефективно та безпечно. Вам не доведеться терпіти біль протягом усього сеансу, а результат буде видно відразу! Так само, обгортання допомагають зняти набряки, підвищують еластичність шкіри та її регенеративні здібності, виводять шлаки та токсини з організму. Регулярне проходження такої процедури допоможе зберегти пружну шкіру і продовжити її молодість.

Існує дуже багато видів обгортання. За технологією проведення їх можна розділити на 2 групи: холодні і гарячі. Холодні обгортання направлено на відновлення еластичності, пружності та молодості шкіри. Гарячі більше підходять для жироспалювання та боротьби з целюлітом. Досить популярні та комбіновані види процедури. Майстри салону S&B beauty studio допоможуть підібрати Вам потрібне обгортання, враховуючи особливості організму та мету процедури.

Пройшовши курс обгортання для схуднення, Ви будете вражені результатом, а якщо поєднати процедуру з іншими послугами для схуднення, доступними в салоні S&B beauty studio, кінцевий результат буде ще більш неймовірним.

ЯК ОБРОБЛЯЮТЬСЯ ІНСТРУМЕНТИ ТА ПОВЕРХНІ В S&B BEAUTY STUDIO?

Обгортання

Найменування послугиВартість (грн.)
 ТотальноЛокально
Обгортання з квітами гіркого апельсина Styx (зменшення обсягів та боротьба з целюлітом)950850
Обгортання "Тонізуюче марципанове"750 
Обгортання "Інтенсивне відновлення з білим шоколадом" (зменшення та профілактика розтяжок, відновлення пружності грудей)750